Poplatky

Registračný poplatok

Nenávratný registračný poplatok (RP) vo výške 150 € sa rodičia na základe Zmluvy zaväzujú uhradiť pri podpise Zmluvy v hotovosti v škole. Pri nástupe na štúdium po 10.09. je registračný  poplatok 300 EUR. Registračný poplatok sa platí iba raz za celé štúdium a to pri nástupe na štúdium.
Počas ďalšieho štúdia sa RP už neplatí.

Školné

Štúdium na škole je spoplatnené. Školné zahŕňa poskytovanie vzdelávania počas priamej vyučovacej činnosti podľa aktuálnych rozvrhov dieťaťa.

Školné na jeden školský rok od 1. 9. 2019 je:

• 5. – 9. ročník : 100 x 12 mesiacov alebo vo forme jednorazovej úhrady 1000 € a obdobie (01 – 12): splatnosť do 15.09.

Školné sa uhrádza na základe Zmluvy o poskytovanií vzdelávania uzatvorenej medzi školou a rodičmi dieťaťa.

Školský klub

Po skončení vyučovania môže žiak navštevovať Školský klub detí, v rámci ktorého prebiehajú záujmové krúžky od 14.30 hod. do 17.00 hod.

Poplatky za využívanie ŠKD sú:

• počas celého týždňa: 25 € / mesiac

Strava

Strava sa uhrádza na základe prihlásenia dieťaťa na stravovanie.

• VS: ID dieťaťa
  • ŠS: obdobie a rok
  • pozn: stravné a meno dieťaťa
  • číslo účtu:SK521100 000000 2944045598
  • cena za jeden obed je 2,90 Eur x školské dni (platí sa predpis vopred vždy do 15. v mesiaci). Napríklad: 2,90x22 - výsledok je predpis na mesiac (suma na každý mesiac bude odlišná pošla počtu dní v mesiaci)

Učebné pomôcky

• Počas školského roka sa zakupujú učebnica a pracovný zošit na výučbu cudzie jazyka ANJ/NJ v hodnote závislej od predmetu. Bližšie informácie budú sprostredkované učiteľom vyučujúcim daný predmet.
Naša účasť na Olympiáde ľudských práv

Viktor Ján Korekáč a Leonard Mikulič, žiaci 2.B vedení pani učiteľkou Kristínou Valáškovou reprezentovali našu školu na XXI. krajskom kole Olympiády ľudských práv, ktoré sa konalo 7.2. v Bratislave. Olympiádu vyhlasuje Ministerstvo školstva SR a jej cieľom je prispieť k ľudskoprávnemu vzdelávaniu, vzdelávaniu k demokratickému občianstvu, celkovej kultivácii poznatkov a postojov študujúcej mládeže a tým k posilňovaniu základných pilierov demokracie.

Patrik Néma

Tenista

Talentovaný tenista, ktorý sa začína postupne presadzovať aj na medzinárodnej scéne.