Základná škola nebude otvorená

Pre nedostatočný počet žiakov v jednotlivých triedach Vám oznamujeme, že v školskom
roku 2019/2020 žiaľ nebudeme môcť otvoriť základnú školu. Ďakujeme Vám za prejavený záujem.

Informácia o pokračujúcom nábore k otvoreniu základnej školy pre školský rok 2020/2021 bude zverejnená na webovej stránke Súkromnej strednej športovej školy.
História vo filme

05. jún 2018, kv

História sa mnohým môže zdať nudná, opak je však pravdou. A o tom sa nás pokúsil presvedčiť aj študent doktorandského štúdia Mgr. Róbert Odler so svojou Výučbou dejín formou filmu. Ďakujeme mu!

Video pozvánka na DOD - 14.2.2018

V nasledujúcom odkaze môžete nájst video, ktorá nakrútili naši študenti ku Dňu otvorených dverí na našej škole.

Video prehliadka školy

V nasledujúcom videu si môžte pozrieť video prehliadku našej školy nakrútenu pri príležitosti DOD.