Najlepší v Petržalke

Futbalové družstvo Športškoly pod vedením p. prof. Michala Polčica obsadilo prvé miesto v Petržalskom okresnom kole súťaže stredných škôl o pohár predsedu Bratislavského samosprávnejo kraja, ktoré sa konalo 4.9.2019, a postupuje ďalej do krajského kola. Gratulujeme a v ďalšom kole držíme naším borcom palce.

História vo filme

05. jún 2018, kv

História sa mnohým môže zdať nudná, opak je však pravdou. A o tom sa nás pokúsil presvedčiť aj študent doktorandského štúdia Mgr. Róbert Odler so svojou Výučbou dejín formou filmu. Ďakujeme mu!

Video pozvánka na DOD - 14.2.2018

V nasledujúcom odkaze môžete nájst video, ktorá nakrútili naši študenti ku Dňu otvorených dverí na našej škole.

Video prehliadka školy

V nasledujúcom videu si môžte pozrieť video prehliadku našej školy nakrútenu pri príležitosti DOD.