Športoviská

V rámci komplexu žiaci môžu zdokonalovať svoje fyzické schopnosti na niekoľkých športoviskách. Priamo v budove školy sa nachádza telocvičňa, ktorá je plne vybavená a skladá sa z dvoch miestností. Žiaci sa tu môžu venovať rozvoju fyzických zdatností, ale aj zahrať si futbal, florbal, basketbal a veľa iných športov.

Ku komplexu patrí aj štadión klubu FC Petržalka, ktorý ponúka možnosť trénovať na umelej tráve. Tento štadión funguje od roku 2012.

Okrem týchto ihrísk je študentom sprístupnené ďalšie ihriská: menšie ihrisko s umelou trávou, volejbalové ihrisko a zadné ihrisko.

Pohár predsedu BSk - Okresné kolo

11. apríl 2018, kv
Lukáš Haraslin

Futbalista

Slovenský futbalový reprezentant a aktuálne hráč talianskeho mužstva Parma F.C.

Naši žiaci opäť úspešní!

Dnes naši žiaci opäť ukázali svoju skvelú formu. V Okresnom kole Poháru predsedu BSK suverénne obsadili 1. miesto a postupujú do Krajského kola. Gratulujeme!

Video prehliadka školy

V nasledujúcom videu si môžte pozrieť video prehliadku našej školy nakrútenu pri príležitosti DOD.