Školská jedáleň

• Všetkým prihláseným záujemcom bude od 10.09.2018 poskytované stravovanie v školskej jedálni, ktorá sa nachádza v budove školy. Jedlo zabezpečuje reštaurácia Mari Kiri.

• Cena za jeden obed je 2,90 Eur x školské dni ( platí sa predpis vopred vždy do 15. v mesiaci ).
    Napr: 2,90x22- výsledok je predpis na mesiac ( suma na každý mesiac bude odlišná pošla počtu dní v mesiaci).

• Predpis za obed bude uverejnený na stránke Edupage v časti komunikácia, platby.

• Vyúčtovanie obedov je raz ročne ku koncu mesiaca August (preplatok alebo nedoplatok bude vrátený alebo vyčíslený k úhrade).

• Prihlášku na obed je nutné vyplniť a priniesť najneskôr do 04.09.2018 ( prihláška je záväzná na celý školský rok a odhlásenie je nutné zaslať písomne).

• Obed bude vydávaný prostredníctvom prideleného čipu 1 obed denne na čip (pri strate je cena nového čipu 5,00 Eur).

• Prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy je možné prostredníctvom nasledujúceho linku:

Prostredníctvom neho je možné sa cez heslo, ktoré dieťa dostane ohdlasiť sa a robiť zmeny.

Prihlásiť na obed po odhlásení je možné najneskôr 2 pracovné dni vopred, do 9:00 hod ráno. Odhlásenie je možné 1 deň vopred do 9:00 hod. Na uvedenej stránke bude umiestnený jedálny lístok ( je možné si vybrať z dvoch druhov obeda treba však nahlásiť vopred minimálne 1 pracovný deň do 9:00).

• Za odhlásenie stravy v prípade neprítomnosti dieťaťa je zodpovedný rodič.

Pokyny k platbe - školská strava:

IBAN: SK52 1100 0000 0029 4404 5598

VS: 1111 (ID žiaka), ŠŠ: 012018(obdobie a rok)

Pozn.: školská strava Kováč (meno žiaka)

ID žiaka je pridelené na celé štúdium pri nástupe žiaka na štúdium. V prípade straty je možné ho žiadať na sekretariáte školy.

Viac o reštaurácii Marikiri môžete nájsť TU .

Prihlasovanie a odhlasovanie obedov

Prihlasovanie a odhlasovanie stravy je možné prostredníctvom linku:

Dôležitý oznam!

Vážení rodičia,

vzhľadom na nedostatočný záujem žiakov 2. a 3. ročníka o program dňa 6.9. 2018 (splav) sa uvedený program ruší. V tento deň bude prebiehať riadna výučba.
Za pochopenie ďakujeme.
História vo filme

05. jún 2018, kv

História sa mnohým môže zdať nudná, opak je však pravdou. A o tom sa nás pokúsil presvedčiť aj študent doktorandského štúdia Mgr. Róbert Odler so svojou Výučbou dejín formou filmu. Ďakujeme mu!