Referencie

Lukáš Haraslin

Futbalista

Slovenský futbalový reprezentant a aktuálne hráč poľského mužstva Lechia Gdansk.

Martin Kližan

Tenista

Slovenský Davis Cup-ový reprezentant. V r. 2015 dosiahol jeho doposiaľ najvyššie, 24. miesto v rebríčku ATP.

Alexandra Patáková

Golfistka

Talentovaná golfistka, majsterka Slovenska dievčat do 16 rokov 2012, reprezentantka Slovenska (2017).

Patrik Néma

Tenista

Talentovaný tenista, ktorý sa začína postupne presadzovať aj na medzinárodnej scéne.

Základná škola nebude otvorená

Pre nedostatočný počet žiakov v jednotlivých triedach Vám oznamujeme, že v školskom
roku 2019/2020 žiaľ nebudeme môcť otvoriť základnú školu. Ďakujeme Vám za prejavený záujem.

Informácia o pokračujúcom nábore k otvoreniu základnej školy pre školský rok 2020/2021 bude zverejnená na webovej stránke Súkromnej strednej športovej školy.