Víťazstvo našich žiakov!

23. február 2018

Vo štvrtok 22.2.2018 sa konalo Krajské kolo basketbalu stredných škôl, v ktorom naši študenti v prvom zápase so študentmi Gymnázia 1. mája v Malackách prehrali o 1 bod.  V druhej časti sa im však podarilo vyhrať v zápase proti Gymnáziu Hubeného. V tretej časti hrali o postup do finále pri Gymnáziu Ostredková, kedy po 3. predĺžení v hektickom zápase postúpili do finále, kde sa opäť postavili proti svojim poraziteľom z Gymnázia 1. mája. V tomto kole naši žiaci zvíťazili v tesnom súboji 31:30. Naši žiaci sa teda zúčastnia Celoštátneho kola v Spišskej Novej Vsi, kde si počas dvoch dní zmerajú svoje sily žiaci ôsmich najlepších škôl z celého Slovenska. Reprezentovali nás: Martin Berček ( 3.B), Juraj Kakaš ( 3.A), Marco Marguš ( 3.A), Martin Papaj (3.A), Peter Paštinský ( 3.A), Denis Potoma ( 3.B), Vladnimír Ratkovský ( 1.A). Gratulujeme naším žiakom a držíme im palce!

Patrik Néma

Tenista

Talentovaný tenista, ktorý sa začína postupne presadzovať aj na medzinárodnej scéne.

Druhé kolo prijímačiek bude 22. júna

Potenciálnym záujemcom o štúdium oznamujeme, že 2. kolo prijímacích skúšok sa uskutoční 22.6. 2020  o 9:00.