Oznam ohľadom doručovania štatutárnych rozhodnutí

12. október 2019

Vážení rodičia,

V zmysle zákona č. 305/2013 Z.z. o elektronickej podobe výkonu verejnej moci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o e-Governmente) Vám oznamujeme, že rozhodnutia vydané štatutárom základnej školy (riaditeľom školy), na ktoré sa vzťahuje všeobecný predpis o správnom konaní v zmysle zákona č. 71/1967 Zb., Vám budú rozhodnutia zasielané do elektronickej schránky formou doručenia do vlastných rúk. Rozhodnutia budú obsahovať kvalifikovaný elektronický podpis vytvorený s použitím mandátneho certifikátu a s pripojenou elektronickou časovou pečiatkou. V prípade, že nemáte aktivovanú elektronickú schránku, rozhodnutia Vám budú doručenné formou listinného rovnopisu, ktorého súčasťou bude doložka o autorizácii k eletronizácii úradného dokumentu v zmysle Vyhlášky č. 85/2018 Z.z. Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o spôsobe vyhotovenia a náležitostiach listinného rovnopisu elektronického úradného dokumentu.

Lukáš Haraslin

Futbalista

Slovenský futbalový reprezentant a aktuálne hráč poľského mužstva Lechia Gdansk.

Zmena dátumu prijímacích skúšok do prvého ročníka

Oznamujeme Vám, že kvôli uzavretiu škôl sa pôvodný termín prijímacích skúšok do 1. ročníka ruší a tieto sa uskutočnia v horizonte dvoch týždňov odo dňa, kedy sa školy znova otvoria. Presný dátum oznámime akonáhle bude známy termín znovuotvorenia škôl.