Nie sme len športovci

09. február 2018

Študenti našej školy sú známi predovšetkým svojimi skvelými športovými výkonmi, no tento štvrtok dokázali, že dokážu dosiahnuť skvelé výsledky aj vo vedomostným súťažiach.  8.2.2018 sa konalo Okresné kolo Olympiády ľudských práv, v ktorej Viktor Ján Korekáč (1.B ) a Jakub Valovič (2.A) obsadili skvelé pozície a stali sa úspešnými riešiteľmi. Ďakujeme Viktorovi Jánovi Korekáčovi (1.B ), Jakubovi Valovičovi (2.A), Patrikovi Dugovičovi (2.A) a všetkým účastníkom školského kola za reprezentáciu našej školy!

História vo filme

05. jún 2018, kv

História sa mnohým môže zdať nudná, opak je však pravdou. A o tom sa nás pokúsil presvedčiť aj študent doktorandského štúdia Mgr. Róbert Odler so svojou Výučbou dejín formou filmu. Ďakujeme mu!

Patrik Néma

Tenista

Talentovaný tenista, ktorý sa začína postupne presadzovať aj na medzinárodnej scéne.